fbpx Coaching mindfulness - efektywna metoda zmiany i rozwoju
Skip to content Skip to footer

Coaching zmiany

Coaching jest efektywną metodą rozwoju dla osób, które zmagają się z dotarciem do celu lub nie wiedzą jaki kierunek powinni obrać, aby zmienić swoje życie na lepsze. Na sesjach coachingowych wspólnie z klientem poszukuję najlepszych rozwiązań i pokonujemy przeszkody, które klient napotyka na swojej drodze do zmiany.  Pomagam moim klientom w odnalezieniu swojej drogi, która będzie przynosiła im spełnienie, dawała radość, pokazuję jak mogą osiągnąć to, czego pragną. Sesje coachingowe zapewniają klientom okazję, do lepszego samopoznania, zrozumienia motywów swoich działań oraz wykorzystania posiadanego już potencjału.

W coachingu klient jest ekspertem od swojego własnego życia, jest osobą, która ma już wszystkie potrzebne zasoby, aby dokonać zmian. Rolą coacha jest umożliwić klientowi zobaczenie swojej sytuacji z różnych perspektyw tak, aby był w stanie samodzielnie podejmować najlepsze dla siebie możliwe decyzje. Jako coach towarzyszę moim klientom na tej drodze tak, aby byli w pełni świadomi wszystkich dostępnych opcji, swoich ograniczeń oraz blokad, które powstrzymują ich przed dokonaniem zmian.

Precyzyjne wyznaczenie drogi do osiągnięcia celu i sposobu jego realizacji nie zawsze jest łatwe. Często w natłoku zadań niejednokrotnie gubimy się w swoich priorytetach, nie planujemy efektywnie wszystkich kroków i działamy chaotycznie. W konsekwencji, nie dochodzimy tam gdzie byśmy chcieli lub dochodzimy do tego miejsca wolniej, niż byśmy sobie tego życzyli. W trakcie całego procesu tracimy motywację do dalszego działania, siłę i często zdrowie.

Gdy już przychodzi czas, kiedy powinniśmy podjąć jakąś ważną dla nas decyzję, często nie wiemy co powinniśmy robić aby osiągnąć zamierzony rezultat. Dla wielu z nas wiedza co powinniśmy robić jednak nie wystarcza- niejednokrotnie obawiamy się podjęcia działania. Coaching jest dla Ciebie, jeżeli napotykasz którąś z tych trudności w osiąganiu swojego celu.

Kiedy ta forma wsparcia może Ci pomóc?

 • Potrzebujesz radykalnej zmiany

 • Doświadczasz trudności w podjęciu decyzji

 • Obawiasz się jakiegoś wydarzenia, które nastąpi w przyszłości

 • Masz niską pewność siebie

 • Potrzebujesz sobie “poukładać” pewne rzeczy, lepiej zrozumieć siebie

 • Chcesz wypracować strategie działania

 • Pragniesz zmienić pracę

 • Nie jesteś w stanie konsekwentnie dążyć do swojego celu

W jaki sposób coaching może być dla Ciebie pomocny?

 • Będziesz mieć sprzyjające warunki, które umożliwią Ci dokładne przyjrzenie się, zbadanie Twojej obecnej sytuacji

 •  Otworzysz się i przygotujesz na zmianę.

 • Ustalisz swoje priorytety i cele

 • Poznasz lepiej siebie, co ułatwi Ci proces dokonania zmiany

 • Zwiększysz swoją pewność siebie

 • Będziesz wiedzieć jakie krok podjąć aby znaleźć się tam, gdzie chcesz się znaleźć

 • Dostaniesz wsparcie, które umożliwi Ci realizacje swoich celów

W jaki sposób pracuję:

Pracę swoją opieram o standardy etyczne i metodykę ICF- International Coaching Federation, jedną z największych i najbardziej prestiżowych organizacji coachingowych, zrzeszających coachów na całym świecie. Wykorzystuję również posiadaną wiedzę z zakresu psychologii oraz mindfulness. W mojej pracy najważniejszy jest klient i temat każdej sesji oraz cele są ustalane każdorazowo przez niego. Nie narzucam swojej opinii, nie sugeruję rozwiązań i nie narzucam celów. Podczas coachingu klient ma pełen wpływ na przebieg procesu. Nigdy nie jest przeze mnie oceniany i otrzymuje moje pełne wsparcie, niezależnie od tego, jakie decyzje podejmuje.

Koszt sesji wynosi 180 zł. Sesje realizowane są przez platformę Teams z użyciem kamerki. Potrzebujesz mieć stabilne połączenie sieciowe, które pozwoli na odbycie konsultacji bez zakłóceń. Po pierwszej sesji istnieje możliwość wykupienia pakietu sesji ze zniżką 10%.

Serdecznie Cię zapraszam do wspólnego przebycia drogi ku zmianom.  Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się ze mną mailowo na  kontakt@przystanekmindfulness.pl  lub telefonicznie +48 535 191 343. Z chęcią odpowiem na wszystkie Twoje pytania i opowiem więcej o tym, w jaki sposób coaching może Ci pomóc w Twojej sytuacji.

Rezerwacje

Aby zapisać się na sesję, skorzystaj z formularza poniżej.

 

  Nasza strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o korzystaniu z plików cookie:polityka prywatności.