fbpx

Coaching zmiany

Coaching jest efektywną metodą rozwoju dla osób, które zmagają się z dotarciem do celu lub nie wiedzą jaki kierunek powinni obrać, aby zmienić swoje życie na lepsze. Na sesjach coachingowych wspólnie z klientem poszukuję najlepszych rozwiązań i pokonujemy przeszkody, które napotyka na swojej drodze do zmiany. Pomagam moim klientom w odnalezieniu swojej drogi, która będzie przynosiła im spełnienie, dawała radość i pokazuję jak mogą osiągnąć to, czego pragną. Sesje coachingowe zapewniają klientom okazję, do lepszego samopoznania, zrozumienia motywów swoich działań oraz wykorzystania posiadanego już potencjału.

W coachingu klient jest ekspertem od swojego własnego życia, jest osobą, która ma już wszystkie potrzebne zasoby, aby dokonać zmian. Rolą coacha jest umożliwić klientowi zobaczenie swojej sytuacji z różnych perspektyw tak, aby był w stanie samodzielnie podejmować najlepsze dla siebie możliwe decyzje. Jako coach towarzyszę moim klientom na tej drodze tak, aby byli w pełni świadomi wszystkich dostępnych opcji, swoich ograniczeń oraz blokad, które powstrzymują ich przed dokonaniem zmian.

Precyzyjne wyznaczenie drogi do osiągnięcia celu i sposobu jego realizacji nie zawsze jest łatwe. Często w natłoku zadań niejednokrotnie gubimy się w swoich priorytetach, nie planujemy efektywnie wszystkich kroków i działamy chaotycznie. W konsekwencji, nie dochodzimy tam gdzie byśmy chcieli lub dochodzimy do tego miejsca wolniej, niż byśmy sobie tego życzyli. W trakcie całego procesu tracimy motywację do dalszego działania, siłę i często zdrowie.

Gdy już przychodzi czas, kiedy powinniśmy podjąć jakąś ważną dla nas decyzję, często nie wiemy co powinniśmy robić aby osiągnąć zamierzony rezultat. Dla wielu z nas wiedza co powinniśmy robić jednak nie wystarcza- niejednokrotnie obawiamy się podjęcia działania. Coaching jest dla Ciebie, jeżeli napotykasz którąś z tych trudności w osiąganiu swojego celu.

Kiedy ta forma wsparcia może Ci pomóc?

 • Potrzebujesz zmiany
 • Doświadczasz trudności w podjęciu decyzji
 • Obawiasz się jakiegoś wydarzenia, które nastąpi w przyszłości
 • Masz niską pewność siebie
 • Potrzebujesz sobie “poukładać” pewne rzeczy, lepiej zrozumieć siebie
 • Chcesz wypracować strategie działania
 • Pragniesz zmienić pracę
 • Nie jesteś w stanie konsekwentnie dążyć do swojego celu

W jaki sposób coaching może być dla Ciebie pomocny?

 • Będziesz mieć sprzyjające warunki, które umożliwią Ci dokładne przyjrzenie się, zbadanie Twojej obecnej sytuacji
 • Otworzysz się i przygotujesz na zmianę.
 • Ustalisz swoje priorytety i cele
 • Poznasz lepiej siebie, co ułatwi Ci proces dokonania zmiany
 • Zwiększysz swoją pewność siebie
 • Będziesz wiedzieć jakie krok podjąć aby znaleźć się tam, gdzie chcesz się znaleźć
 • Dostaniesz wsparcie, które umożliwi Ci realizacje swoich celów

W jaki sposób pracuję:

Pracę swoją opieram o standardy etyczne i metodykę ICF- International Coaching Federation, jedną z największych i najbardziej prestiżowych organizacji coachingowych, zrzeszających coachów na całym świecie. Wykorzystuję również posiadaną wiedzę z zakresu psychologii oraz mindfulness. W mojej pracy najważniejszy jest klient i temat każdej sesji oraz cele są ustalane każdorazowo przez niego. Nie narzucam swojej opinii, nie sugeruję rozwiązań i nie narzucam celów. Podczas coachingu klient ma pełen wpływ na przebieg procesu. Nigdy nie jest przeze mnie oceniany i otrzymuje moje pełne wsparcie, niezależnie od tego, jakie decyzje podejmuje.

Koszt sesji wynosi 200 zł. Sesje realizowane są przez platformę Zoom z użyciem kamerki. Potrzebujesz mieć stabilne połączenie sieciowe, które pozwoli na odbycie konsultacji bez zakłóceń.

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się ze mną mailowo na  kontakt@przystanekmindfulness.pl  lub telefonicznie +48 575-191-343. Z chęcią odpowiem na wszystkie Twoje pytania i opowiem więcej o tym, w jaki sposób coaching może Ci pomóc w Twojej sytuacji.

Rezerwacje

Aby zapisać się na sesję, skorzystaj z formularza poniżej.

  Nasza strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o korzystaniu z plików cookie:polityka prywatności.