fbpx

“Bliżej siebie” – warsztaty wyjazdowe z uważnością

Zapraszam Cię serdecznie na 4-dniowe warsztaty wyjazdowe, podczas których będziesz mieć okazję nauczyć się, jak lepiej radzić sobie z trudnymi emocjami oraz negatywnymi myślami.

 

Termin i miejsce: 21-24.09.2023 czwartek-niedziela

Siedlisko Skrzeszew

 

Co zyskasz uczestnicząc w tych warsztatach?

Dzięki ćwiczeniom oraz praktykom, które wprowadzę podczas warsztatów, będziesz potrafić uspokajać intensywne emocje takie jak złość, smutek, wstyd, poczucie winy czy lęk. Zdobędziesz narzędzia dzięki którym emocje staną się łatwiejsze do zniesienia i nie będą Cię przytłaczać, uniemożliwiać funkcjonowanie zgodne z Twoimi przekonaniami oraz wartościami. Zdobędziesz umiejętność obniżania napięcia – zarówno psychicznego jak i fizycznego.

Nauczysz się również dystansować od trudnych myśli dotyczących siebie, Twojej przeszłości i przyszłości. Będziesz w stanie “wyłączać się” z natłoku myśli. Poznasz również techniki, które pomogą Ci reagować na trudne sytuacje z większą życzliwością i współczuciem dla siebie. Te warsztaty to również świetna okazja, aby poznać siebie lepiej i żyć w zgodzie ze swoimi wartościami.

Podczas warsztatów nauczysz się także pielęgnować w sobie przyjemne emocje – radość, dumę czy wdzięczność, abyś mógł/mogła bardziej cieszyć się życiem na co dzień, nie skupiając się wyłącznie na trudnościach i tym, co w Twoim życiu nie działa.

 

→ Zobacz Siedlisko Skrzeszew

 

Przebieg warsztatów

W programie pojawią się praktyki uważności, samowspółczucia, wdzięczności oraz życzliwości, a także ćwiczenia z zakresu terapii poznawczo-behawioralnej i schematu. Wszystkie wykorzystywane przeze mnie praktyki mają solidne podstawy naukowe – ich skuteczność została potwierdzona dekadami badań. Nie są to żadne alternatywne praktyki wymyślone przeze mnie.

Część ćwiczeń będziemy wykonywać solo, część w parach lub małych podgrupach.

Dla kogo jest ten warsztat?

Dla każdej osoby, która chce nauczyć się lepiej regulować swoje emocje, zdarza się jej wpadać w pułapkę złego nastroju oraz miewa trudność z odklejeniem się od negatywnych myśli na temat siebie, swojej przeszłości oraz przyszłości. Osoby uczestniczące w psychoterapii powinny wcześniej uzyskać zgodę psychoterapeuty, ponieważ niektóre z praktyk mogą budzić bardzo wiele trudnych emocji. Jeśli przeżywać obecnie kryzys życiowy, skontaktuj się ze mną mailowo abyśmy mogli ustalić, czy jest to dla Ciebie dobry moment na takie warsztaty. Serdecznie zapraszam osoby wszystkich płci.

Miejsce

Warsztaty odbędą się w wyjątkowym miejscu – Siedlisku Skrzeszew. Siedlisko zostało zbudowane na terenach leśnych, gdzie będziesz mógł/mogła doświadczyć ciszy i spokoju, wyłączyć się z codziennego gwaru i chaosu. Miejsce to jest oddalone 2 godziny drogi od Warszawy. Są dwie opcje zakwaterowania – domki oraz namioty glampingowe. Do namiotów jest doprowadzony prąd, łazienki znajdują się w budynku tuż obok.

Gdy zbierze się grupa, będziemy organizować się na wspólne przejazdy autem.

Koszt zakwaterowania i wyżywienia: 1100 zł*

Warsztaty: 750 zł

*Cena zawiera pełne wyżywienie (wegetariańskie z dodatkowymi opcjami dla osób jedzących mięso) oraz całodzienny dostęp do wody, kawy i ziołowych naparów.

Płatności pierwszej raty za warsztaty możesz dokonać poniżej, za zakwaterowanie zapłacisz bezpośrednio w Siedlisku.

 

  • blank
  • blank
  • blank
  • blank
  • blank
  • blank
  • blank
  • blank

Zapisz się na warsztaty

Zakwaterowanie w domku
Zakwaterowanie w namiocie
Nasza strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o korzystaniu z plików cookie:polityka prywatności.