fbpx

“Bliżej siebie” – warsztaty wyjazdowe z uważnością

Zapraszam Cię serdecznie na 4-dniowe warsztaty wyjazdowe, podczas których będziesz mieć okazję nauczyć się, jak lepiej radzić sobie z trudnymi emocjami oraz negatywnymi myślami.

 

Termin i miejsce: 24-27.08.2023 czwartek-niedziela, Glichów koło Krakowa

 

Co będziemy robić podczas warsztatu?

Będziemy pracować przede wszystkim nad obniżaniem napięcia, zdobyciem umiejętności regulacji emocji, lepszym poznawaniem siebie i budowaniem lepszej relacji ze sobą. W programie pojawią się praktyki uważności, samowspółczucia, wdzięczności oraz życzliwości, a także ćwiczenia z zakresu terapii poznawczo-behawioralnej.

Podczas warsztatu będziemy wykonywać również praktyki pozwalające lepiej zrozumieć swoje ciało oraz bardziej się z nim zaprzyjaźnić. Będziemy uczyć się, jak podchodzić do niego z większą łagodnością i wyrozumiałością.

Część ćwiczeń będziemy wykonywać solo, część w parach lub małych podgrupach.

Dla kogo jest ten warsztat?

Dla każdej osoby, która chce nauczyć się lepiej regulować swoje emocje, zdarza się jej wpadać w pułapkę złego nastroju oraz miewa trudność z odklejeniem się od negatywnych myśli na temat siebie, swojej przeszłości oraz przyszłości. Serdecznie zapraszam osoby wszystkich płci.

Miejsce

Warsztaty odbędą się w pięknej Leśniakówce, ekologicznym gospodarstwie położonym na południu Polski w miejscowości  Glichów, 40 km od Krakowa. To przestrzeń, w której wśród ciszy, nieskażonej natury oraz hektarów lasów znajdziesz odpoczynek od codziennej bieganiny. Tutaj, możesz liczyć na głębokie wyciszenie z dala od intensywności współczesnego życia. Całe gospodarstwo położone jest na skraju wsi z pięknym widokiem na Beskid Wyspowy.

 • Z każdego domu goście mają bezpośredni dostęp do lasu oraz sadu
 • Gospodarstwo posiada certyfikat AgroBioTest ekologicznego gospodarstwa
 • Woda w kranach płynie bezpośrednio z leśnego źródła
 • Pokoje 2-4 osobowe

W tym roku Leśniakówka otrzymała 3 miejsce w konkursie na najlepsze gospodarstwo ekologiczne Małopolski. W ośrodku znajduje się sauna, balia oraz istnieje możliwość zamówienia masażu.

Koszt zakwaterowania i wyżywienia: 1000 zł*

Warsztaty: 600 zł (cena promocyjna do 30.06)

*Cena zawiera pełne wyżywienie (wegetariańskie z dodatkowymi opcjami dla osób jedzących mięso) oraz całodzienny dostęp do wody, kawy i ziołowych naparów.

Aby zapisać się na wyjazd, wypełnij formularz kontaktowy

   

  Zdjęcia z Leśniakówki

  Więcej zdjęć znajdziesz tutaj.

  • blank
  • blank
  • blank
  • blank
  • blank
  • blank