fbpx

Emocje na spokojnie

Masz czasami wrażenie, że emocje przejmują nad Tobą kontrolę i utrudniają Ci prowadzenie życia, jakiego chcesz? Podczas tego warsztatu poznasz przydatne narzędzia, które pomogą Ci w trudnych chwilach.

Co będziemy robić na warsztacie?

Podczas spotkania omówimy mechanizmy, które sprawiają, że „grzęźniemy” w naszych emocjach i mamy trudność, aby się od nich uwolnić. Wykonasz ćwiczenia, które zilustrują błędne koła, w które czasami wszyscy wpadamy i nauczysz się, w jaki sposób możesz je przerywać, aby cieszyć się lepszym samopoczuciem.

Jakie ćwiczenia będziemy robić?

Program warsztatu bazuje na terapii poznawczo-behawioralnej, dialektyczno-behawioralnej oraz mindfulness. Oznacza to, że zajmiemy się myślami, które przyczyniają się do złego samopoczucia oraz zachowaniom, które je podtrzymują. Ćwiczenia z zakresu uważności pozwolą Ci zmienić swój stosunek do odczuwanych przez Ciebie emocji oraz popatrzeć na nie z dystansu.

W jaki sposób będziemy pracować?

Warsztat będzie częściowo praktyczny, częściowo teoretyczny. Będziemy pracować wspólnie na forum, niektóre ćwiczenia będą wykonywane w mniejszych grupach. Na tydzień przed warsztatem otrzymasz link do spotkania na Zoomie. Warunkiem uczestnictwa jest włączona kamerka.

 

Informacje praktyczne

Termin: 17 grudnia, 11:00-14:30 (sobota)
Cena: 75 zł
Platforma: Zoom