fbpx

Kim jestem?

Nazywam się Milena Wojnarowska, jestem psycholożką, psychoterapeutką poznawczo-behawioralną i nauczycielką mindfulness (MBCT-L) w trakcie specjalizacji. Jestem także członkinią Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Swoją podróż z medytacją rozpoczęłam już w wieku 13 lat, więc na własnej skórze doświadczyłam dobrodziejstw mindfulness. Stanowi ono istotny element mojej pracy, dzięki któremu pacjenci uczą się w jaki sposób zapobiegać nawrotom bez dalszej konieczności uczęszczania na terapię. W swojej pracy integruję różne podejścia, m.in. terapię poznawczo-behawioralną, terapię dialektyczno-behawioralną, terapię skoncentrowaną na rozwiązaniach oraz terapię akceptacji i zaangażowania.

Wierzę, że każdy człowiek ma potencjał do samoleczenia i chcę wspierać innych w tej trudnej drodze jaką jest samopoznanie, zmiana i zdrowienie. Ludzie od zawsze byli moją pasją- od dziecka marzyłam o tym, aby zostać psychologiem i powiązać moje życie z pomaganiem innym ludziom.

Milena

Wykształcenie zdobyłam na Uniwersytecie SWPS, kończąc psychologię kliniczną oraz kurs terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach w Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Obecnie szkolę się w nurcie Terapii Poznawczej Opartej na Uważności (MBCT), organizowanym przez Fundację Rozwoju Mindfulness we współpracy z Oxford Mindfulness Center przy Wydziale Psychiatrii Uniwersytetu w Oksfordzie oraz jestem w trakcie 4-letniej specjalizacji z terapii poznawczo-behawioralnej w Akademii Motywacji i Edukacji. Ukończyłam także szkolenie coacha ICF w Akademii SET. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Piszę artykuły dla czasopism, ebooki, prowadzę warsztaty oraz psychoedukację w mediach społecznościowych.

Prywatnie interesuję się kulturą Indii, która od wielu lat stanowi dla mnie ogromne źródło inspiracji. Podróżowałam tam wielokrotnie, zawsze odkrywając nowego, fascynującego. Uwielbiam podróżować po świecie, poznawać odmienne kultury.  Poświęcam wiele czasu na dbanie o moje zdrowie, zarówno fizyczne jak i psychiczne. Regularnie ćwiczę jogę, pilates, jeżdżę na rowerze. Kocham też tańczyć i spędzać czas w naturze, w szczególności chodząc po lasach. Interesuje mnie filozofia buddyjska oraz stoicka.

Zapraszam do kontaktu