fbpx

Kim jestem?

Nazywam się Milena Wojnarowska, jestem psycholożką, psychoterapeutką poznawczo-behawioralną i nauczycielką mindfulness (MBCT-L) w trakcie specjalizacji. Jestem także członkinią Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Swoją podróż z medytacją rozpoczęłam już w wieku 13 lat, więc na własnej skórze doświadczyłam dobrodziejstw mindfulness. Stanowi ono istotny element mojej pracy, dzięki któremu pacjenci uczą się w jaki sposób zapobiegać nawrotom bez dalszej konieczności uczęszczania na terapię. W swojej pracy integruję różne podejścia, m.in. terapię poznawczo-behawioralną, terapię dialektyczno-behawioralną, terapię skoncentrowaną na rozwiązaniach, terapię schematu oraz terapię akceptacji i zaangażowania.

Wierzę, że każdy człowiek ma potencjał do samoleczenia i chcę wspierać innych w tej trudnej drodze jaką jest samopoznanie, zmiana i zdrowienie. Ludzie od zawsze byli moją pasją- od dziecka marzyłam o tym, aby zostać psychologiem i powiązać moje życie z pomaganiem innym ludziom.

Milena

Wykształcenie zdobyłam na Uniwersytecie SWPS, kończąc psychologię kliniczną oraz kurs terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach w Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Obecnie szkolę się w nurcie Terapii Poznawczej Opartej na Uważności (MBCT), organizowanym przez Fundację Rozwoju Mindfulness we współpracy z Oxford Mindfulness Center przy Wydziale Psychiatrii Uniwersytetu w Oksfordzie oraz jestem w trakcie 4-letniej specjalizacji z terapii poznawczo-behawioralnej w Akademii Motywacji i Edukacji. Ukończyłam także szkolenie coacha ICF w Akademii SET. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Piszę artykuły dla czasopism, ebooki, prowadzę warsztaty, szkolenia oraz psychoedukację w mediach społecznościowych.

Prywatnie interesuję się kulturą Indii, która od wielu lat stanowi dla mnie ogromne źródło inspiracji. Poświęcam wiele czasu na dbanie o moje zdrowie, zarówno fizyczne jak i psychiczne. Regularnie ćwiczę jogę, pilates, jeżdżę na rowerze. Kocham też tańczyć i spędzać czas w naturze, w szczególności chodząc po lasach. Interesuje mnie filozofia buddyjska oraz stoicka.

Zapraszam do kontaktu