fbpx

Kim jestem?

Nazywam się Milena Wojnarowska, jestem psycholożką, certyfikowaną nauczycielką mindfulness (MBCT-L) i psychoterapeutką poznawczo-behawioralną w trakcie specjalizacji. Jestem także członkinią Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej. W swojej pracy integruję różne podejścia, m.in. terapię poznawczo-behawioralną, terapię dialektyczno-behawioralną, terapię skoncentrowaną na rozwiązaniach, terapię schematu oraz terapię akceptacji i zaangażowania.

Wierzę, że każdy człowiek ma potencjał do samoleczenia i chcę wspierać innych w tej trudnej drodze jaką jest samopoznanie, zmiana i zdrowienie. Psychologia jest moją pasją odkąd pamiętam – już jako nastolatka marzyłam o tym, aby zostać psychologiem i powiązać moje życie z pomaganiem innym ludziom.

Milena

Wykształcenie zdobyłam na Uniwersytecie SWPS, kończąc psychologię kliniczną oraz kurs terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach w Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Ukończyłam szkolenie z zakresu Terapii Poznawczej Opartej na Uważności (MBCT i MBCT-L), organizowanym przez Fundację Rozwoju Mindfulness we współpracy z Oxford Mindfulness Center przy Wydziale Psychiatrii Uniwersytetu w Oksfordzie. Jestem w trakcie 4-letniej specjalizacji z terapii poznawczo-behawioralnej w Akademii Motywacji i Edukacji. Ukończyłam także szkolenie coacha ICF w Akademii SET. Regularnie dokształcam się, uczestnicząc w licznych szkoleniach. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Piszę artykuły dla czasopism, ebooki, prowadzę warsztaty, szkolenia oraz psychoedukację w mediach społecznościowych.

Prywatnie interesuję się kulturą Indii, która od wielu lat stanowi dla mnie ogromne źródło inspiracji. Poświęcam wiele czasu na dbanie o moje zdrowie, zarówno fizyczne jak i psychiczne. Regularnie ćwiczę jogę, pilates, jeżdżę na rowerze. Kocham też tańczyć i spędzać czas w naturze, w szczególności chodząc po lasach. Interesuje mnie filozofia buddyjska oraz stoicka.

Zapraszam do kontaktu

Nasza strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o korzystaniu z plików cookie:polityka prywatności.