fbpx

Kurs mindfulness-MBCT-L​

8 tygodniowy kurs uważności MBCT-L

Kurs Mindfulness pomoże Ci lepiej zrozumieć siebie, swoje myśli, oraz mechanizmy, którymi kierujesz się na co dzień. Przedstawię Ci proste, efektywne i praktyczne metody, pomagające wielu ludziom na całym świecie. Zdobędziesz umiejętność radzenia sobie ze stresem, negatywnymi myślami i uporczywymi emocjami.

Ten skuteczny warsztat jakim jest kurs mindfulness MBCT-L pokaże Ci, że można żyć tu i teraz, zamiast wciąż rozpamiętywać przeszłość i zamartwiać się przyszłością. Zrozumiesz jak rozpoznawać trudne myśli i emocje, zanim te przejmą nad Tobą kontrolę. Nabędziesz również umiejętność życzliwego do nich podejścia, zamiast nieskutecznie z nimi walczyć, odpychając je od siebie czy krytykując. Dzięki praktyce uważności i medytacji, możemy te trudności puścić wolno i poczuć się lepiej – odzyskać równowagę psychiczną i fizyczną.

Wysoką efektywność kursu potwierdzają liczne badania, przeprowadzane na całym świecie oraz największe organizacje naukowe. O skuteczności uważności możesz przeczytać w tym artykule.

Korzyści z praktyki mindfulness i medytacji

  • ✔ Zmniejszony poziom stresu
  • ✔ Umiejętność konstruktywnej pracy z trudnymi doświadczeniami
  • ✔ Wyższy poziom szczęścia
  • ✔ Świadomość własnych myśli i uczuć
  • ✔ Poprawa koncentracji
  • ✔ Lepszy sen
  • ✔ Mniejsza reaktywność emocjonalna
  • ✔ Wyższa samoocena i pewność siebie
  • ✔ Mniejsze chroniczne zmęczenie

O prowadzącej

Nazywam się Milena Wojnarowska, jestem psycholożką, psychoterapeutką poznawczo-behawioralną i nauczycielką mindfulness. Jestem także członkinią Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Swoją podróż z medytacją rozpoczęłam już w wieku 13 lat. Przez cały ten okres jestem na wspaniałej drodze samopoznania i wewnętrznej przemiany, dało mi to wielką radość i szczęście. Ludzie od zawsze byli moją pasją – od dziecka marzyłam o tym, aby zostać psychologiem i powiązać moje życie z pomaganiem innym ludziom. Wykształcenie zdobyłam na Uniwersytecie SWPS, kończąc psychologię kliniczną. Ukończyłam szkolenie terapii poznawczej opartej na uważności (MBCT), organizowanym przez Oxford Mindfulness Centre, oraz szkolenie z terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach w CTSR. Jestem także w trakcie 4-letniej specjalizacji z terapii poznawczo-behawioralnej w Akademii Motywacji i Edukacji.

Czego spodziewać się od kursu?

Kurs obejmuje 8 cotygodniowych spotkań po 2-2,5 godziny, konsultację indywidualną przed rozpoczęciem programu, oraz dzień uważności, gdy wspólnie praktykujemy przez pół dnia. Podczas kursu nabywasz w praktyczny sposób nowe umiejętności i masz okazję wymienić się doświadczeniami z grupą. Na sesjach pojawiają się praktyki takie jak uważna joga, skanowanie ciała czy uważność myśli. Pomiędzy spotkaniami poświęcasz 20-30 minut dziennie na indywidualną praktykę, która jest omawiana na kolejnej sesji. Otrzymujesz co tydzień nowe nagrania, oraz materiały z ćwiczeniami do wykonania w domu. Jeśli jesteś sceptycznie nastawiony/a do kursów online, to nie musisz się martwić o ich skuteczność – badania pokazują, że są one równie skuteczne jak kursy stacjonarne.

Zapraszam Cię serdecznie do wspólnej podróży ku bardziej świadomemu, szczęśliwemu życiu. Jeśli masz jakieś pytanie dotyczące kursu, skontaktuj się ze mną mailowo na adres kontakt@przystanekmindfulness.pl

Podróżuj spokojnie przez życie

Mindfulness to nie tylko zbiór technik aby się uspokoić, ale cały zestaw wspomagający tworzyć prawdziwe i szczęśliwe życie płynące z wnętrza. Ten kurs pozwala każdemu, nawet najbardziej początkującym osobom dojść do równowagi i wewnętrznego spełnienia. Wyposaży Cię w sprawdzone i skuteczne praktyki mindfulness, takie jak medytacja oddechu, skanowanie ciała i więcej…

Wszystko, co musisz wiedzieć o kursie MBCT-L, czyli pytania i odpowiedzi – znajdziesz w moim ebooku.

Kalendarz kursów

5 września - 24 października 2023 (online)

Godzina: 19:00
Daty spotkań: wtorki: 19.09, 26.09, 3.10, 10.10, 17.10, 24.10, 31.10, 7.10 + dzień uważności (data zostanie podana w ciągu dwóch tygodni od rozpoczęcia kursu)
Cena: Pierwsza rata- 590 zł, druga rata 600 zł (płatna na miesiąc przed rozpoczęciem).

*w przypadku, gdy nie zbierze się grupa minimum 4 osób, termin rozpoczęcia może zostać zmieniony.

 

21 lutego - 11 kwietnia (online)

Godzina: 18:00
Daty spotkań: wtorki – 21.02, 28.02, 7.03, 14.03, 21.03, 28.03, 4.04, 11.04 + dzień uważności 25 marca
Cena: Pierwsza rata- 590 zł, druga rata 600 zł (płatna na miesiąc przed rozpoczęciem).

*w przypadku, gdy nie zbierze się grupa minimum 4 osób, termin rozpoczęcia może zostać zmieniony.

BRAK WOLNYCH MIEJSC